Şikayet.com

BELEDİYE ŞİKAYETİM VAR BELEDİYE ŞİKAYET VE YORUMLARI
Son Yorumlar

Belediye Ulaşım Şikayet ve Tatil Şikayetleri

Haziran 03, 2017
|
Ulaşım Şikayetleri İmkanların gelişmesi sayesinde artık ülkemizde ve dünyada her anlamda ulaşım çok kolaylaşmış durumdadır. Artık adım atılamayacak yerler dışında her yere ulaşmak mümkün olmaktadır. Hava, kara, deniz ve demiryolu araçlarının da moder..

Ulaşım Şikayetleri ve Nedenleri

Nisan 09, 2017
|
Ulaşım Şikayetleri Her ülkenin en büyük ihtiyaçlarından birisi hiç şüphesiz ulaşım olmaktadır. Bunun için devletler her yıl büyük miktarlarda paraları ulaşım için, yeni yollar açmak için harcamaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için sadece devletler değ..

İnulas Gerekli Saygı ve Hoşgörüyü Göstermemektedir

Ocak 15, 2017
|
İnulas gerekli saygı ve hoşgörüyü göstermemektedir. Çalışanları ile ilgili ciddi bir eleme yapılmalıdır. Halk olarak yapılan muamelelerden memnun değiliz. Buna bir çözüm getirilmesini istiyoruz. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Belediye Şikayet

Ağustos 15, 2016
|
Belediye Şikayet İnsanların bağlı oldukları belediyelerden oldukça kaliteli hizmet alma hakları bulunmaktadır. Bu konuda duyarlı olan belediyeler için söz konusu olmasa da, hizmet vermekle yükümlü oldukları kişilere karşı sorumluluklarını yerine geti..

Belediye Şikayet Hattı

Ağustos 09, 2015
|
Belediye Şikayetleri Belediye hizmetlerinin insanların takdir ve memnuniyetini sağlamayacak düzende olmasından dolayı, bölge sakinlerini yakından ilgilendiren sorunların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Son derece önemli bir konu olarak belediye sorun..

Belediye Şikayet

Ağustos 02, 2015
|
Belediye Şikayetleri İnsanların bağlı oldukları belediyelerden oldukça kaliteli hizmet alma hakları bulunmaktadır. Bu konuda duyarlı olan belediyeler için söz konusu olmasa da, hizmet vermekle yükümlü oldukları kişilere karşı sorumluluklarını yerine ..

Belediye Şikayet

Temmuz 20, 2015
|
Belediye Şikayet Günümüzde belediyecilik anlayışı sadece vatandaşlara kaldırım, yolları asfaltlama çalışmaları ve su kanalizasyon işleri, çöp toplama gibi her türlü alt yapı hizmeti yanında sosyal ve kültürel etkinlik ve faaliyetleri de kapsamaktadı..

Şikayetim Var

Temmuz 11, 2015
|
Şikayetim Var Belediye, yaşanılan ortamda insanların pek çok ihtiyaç duydukları konuda yardıma koşmaktadır. Belediyenin yaptığı birçok çalışma ile sıkıntıda olunan durum kurtulunabilmektedir. Belediye’nin aksattığı çalışmalar neticesinde birçok huzur..

Belediyeden Şikayetim Var

Temmuz 02, 2015
|
Kategori: Belediye Haber
Şikayetim Var Günümüzde bilişim ve haberleşme teknolojilerinin gelişimiyle birlikte vatandaşlarla karşılıklı iletişim sağlamak amacıyla büyükşehir ve ilçe belediyelerinin hemen hemen hepsinin, sosyal medya paylaşım platformlarında bir veya daha fazl..

Belediyeden Şikayetim Var

Haziran 13, 2015
|
Belediye Şikayetim Var Bağlı olduğunuz belediye tarafından yapılması gerekenler yapılmadığı ya da düzenli bir çevrede ikamet edemiyorsanız bu konudaki şikayetlerinizi dile getirebileceğiniz şikâyet siteleri ile büyük ölçüde olumlu geri dönüşler alabi..