Son Yorumlar

Narlıdere Belediyesi Çöp Toplamayı Unuttu Artık

Kasım 21, 2014
|
Sayın narlıdere belediye başkanımız abdül batur’ a rica ediyoruz. Mahalli seçimlerden önce mahallede ikamet eden sakinler bahçelerinden budadıkları dal budak v.s. çöpleri malumunuz üzere sakinler boş buldukları alanlara yığarlar ve belediyenin ..

İzmir Menderes Özdere 14 Evler Yollarımız Bozuk

Ocak 21, 2014
|
İzmir Menderes; 14 evler 2144 sokak özdere menderes sokağımızdaki yol çok bozuk, yazlık bir bölgeye hiç yakışmıyor. Mahalle olarak tüm yazlıkçılar şikayetimizi dile getirdik ama maalesef hala hiç bir şey yapılmıyor. Seçimlere az kaldı, lütfen bizleri..

Bedaş Avcılar Müdürlüğü

Ocak 21, 2014
|
Bedaş; Esenyurt mehter çeşme 1854 sokakta 3 yıldır elektrik kesintisine bir çözüm bulunamadı. Daha 1 ay önce 3 gün elektrik kesintisi yaşadık. 1 ay sonra yine aynı sıkıntı 10 saattir elektrik yok, daha da ne zaman geleceği belli değil, sürekli kayıt ..

Bahçelievler Belediyesi

Aralık 25, 2013
|
Bahçelievler Belediyesi; Merhaba, 22 Aralık saat 12:00 da gösterilen Hulk ile Hulki gösterisine kızımı getirdim ki pazar günü hiç kimse için bu saatte kalkıp çocuğunu tiyatroya getirmek kolay değildir. Yalnız beş dakika geç kalmamıza rağmen biz dahil..

Karabağlar Belediyesi

Aralık 25, 2013
|
Karabağlar Belediyesi; 135 sokaktaki binnaz apartmanının garaj tarafındaki bahçeden dolayı garajımızdaki duvar ve binanın kolonları zarar görmekte. Uyarmamıza rağmen önlem almıyor ve onlardan kaynaklanmadığı öne sürüyorlar. Bu konuda yardımlarınızı r..

Küçükçekmece Belediyesi

Aralık 25, 2013
|
Küçükçekmece Belediyesi;İnönü Mh. Tolga Cd. oturuyorum. Binamızın yanındaki binaya sanırım kaçak kat çıkıyorlar. Polat düğün salonunun binası ve onların yüzünden binamız alçakta kaldığından çanaklarımız çekmiyor ve hiç bir yayın seyredemiyoruz. Onlar..

Küçükçekmece Belediyesi Soğuksu Ulaşım Sorunu

Aralık 25, 2013
|
Küçükçekmece Belediyesi;Küçükçekmece Soğuksu göl kenarına ulaşım yok. Belediye tesislerinin oraya gün içerisinde ve akşam saatlerinde vasıta bulunamıyor. Sabah saatlerinde bir minibüs ve sadece bir adet otobüsümüz var. Örneğin son seferi 7.0 da olan ..

Belediye Şikayet dilekçesi örneği

Eylül 11, 2013
|
Belediye Şikâyet Dilekçesi Örneği.. Haksızlığa uğradığınız durumlarda veya bir şeyi bildirme gerekliliği durumlarında dilekçe yazarak işlerinizi halledebilirsiniz. Örneğin adres değişikliği veya yanlışlığı bildirilmesi gereken bir durumdur. Bunun içi..

Kadıköy Belediye Şikâyet

Eylül 07, 2013
|
Kadıköy Belediye Şikâyet İstanbul Türkiye’nin en büyük illeri arasında yer almaktadır. Şehrin büyüklüğü belediyelerin her ilçede ayrılmasına yol açmıştır. Kadıköy de şehrin büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. İlçenin kalabalık olması da geniş bir..

Belediyenin görevleri

Eylül 01, 2013
|
Türkiye’de devlet idaresi merkezden ve yerinden yönetim olarak belirlenmiştir. Yerel yönetim birimleri, şehirlerde belediyeler, kırsal bölgelerde köy muhtarlıkları ve illerde il özel idaresidir. Kentin alt yapısını düzenlemek, su dağıtımı, şebeke dağ..