Şikayet.com

BELEDİYE ŞİKAYETİM VAR BELEDİYE ŞİKAYET VE YORUMLARI
Son Yorumlar

Belediye Şikayet Hattı

Ağustos 09, 2015
|
Belediye Şikayetleri Belediye hizmetlerinin insanların takdir ve memnuniyetini sağlamayacak düzende olmasından dolayı, bölge sakinlerini yakından ilgilendiren sorunların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Son derece önemli bir konu olarak belediye sorun..

Belediye Şikayet

Ağustos 02, 2015
|
Belediye Şikayetleri İnsanların bağlı oldukları belediyelerden oldukça kaliteli hizmet alma hakları bulunmaktadır. Bu konuda duyarlı olan belediyeler için söz konusu olmasa da, hizmet vermekle yükümlü oldukları kişilere karşı sorumluluklarını yerine ..

Belediye Şikayet

Temmuz 20, 2015
|
Belediye Şikayet Günümüzde belediyecilik anlayışı sadece vatandaşlara kaldırım, yolları asfaltlama çalışmaları ve su kanalizasyon işleri, çöp toplama gibi her türlü alt yapı hizmeti yanında sosyal ve kültürel etkinlik ve faaliyetleri de kapsamaktadı..

Şikayetim Var

Temmuz 11, 2015
|
Şikayetim Var Belediye, yaşanılan ortamda insanların pek çok ihtiyaç duydukları konuda yardıma koşmaktadır. Belediyenin yaptığı birçok çalışma ile sıkıntıda olunan durum kurtulunabilmektedir. Belediye’nin aksattığı çalışmalar neticesinde birçok huzur..

Belediyeden Şikayetim Var

Temmuz 02, 2015
|
Kategori: Belediye Haber
Şikayetim Var Günümüzde bilişim ve haberleşme teknolojilerinin gelişimiyle birlikte vatandaşlarla karşılıklı iletişim sağlamak amacıyla büyükşehir ve ilçe belediyelerinin hemen hemen hepsinin, sosyal medya paylaşım platformlarında bir veya daha fazl..

Belediyeden Şikayetim Var

Haziran 13, 2015
|
Belediye Şikayetim Var Bağlı olduğunuz belediye tarafından yapılması gerekenler yapılmadığı ya da düzenli bir çevrede ikamet edemiyorsanız bu konudaki şikayetlerinizi dile getirebileceğiniz şikâyet siteleri ile büyük ölçüde olumlu geri dönüşler alabi..

Göztepe Belediyesi Sahil Yolu Sorunu

Mayıs 20, 2015
|
Kategori: Belediyeler
Lütfen sahil yolunu denetleyin. Yapılan o güzel çalışmalar, sorumsuz vatandaşlar tarafından bozulmakta. Her yer çöp, çekirdek kabukları. Boş ya da kırılmış içki şişeleri, çöp kutuları bomboş.

Belediye Şikayet Numaraları

Mayıs 15, 2015
|
Kategori: Belediye Haber
Belediye Şikayet Belediye şikayet numaraları her ilde farklıdır. Örneğin Ankara da arıza için 184, mavi masa için 153 aranırken, İstanbul belediye için farklı numaralar aranmaktadır. Hatta bu durum belde ve ilçelerde de farklılık göstermektedir. Bu n..

Konak Belediyesi Sorunları

Mayıs 11, 2015
|
Kategori: Belediyeler
Konak belediye başkanı Sema Pektaş hanımefendiyi güzelyalı semtinde hiç görmüyoruz. Şikayet dinlemek semtimizin sorunlarını dinlemek için aramızda olması gerekir, sadece oy toplamak için gelinmemesi lazım. Tüm belediyeliklerin başarılı olması ve halk..

Fatih Belediyesi Kaldırıma Araç Park Ediliyor

Mayıs 11, 2015
|
Kategori: Belediyeler
Fatih Molla fenari mah. Şer efendi sokak esnafıyım. Bir çok kez gerek beyaz masa, gerek 155’e telefon açmamıza rağmen tamam yönlendirme yapacağımız denildiği halde uzun zamandır caddemizdeki kaldırım üzerlerine park yapılması çözümlenemedi. Bu ..