Son Yorumlar

İzmir Güzelyalı Belediyesi Gürültü Kirliliği

Nisan 22, 2015
|
56 sk güzelyalı semtinde otopark olarak kullanılan alanda oto yıkaması sırasında çıkan gürültüden rahatsız olduğumuzu daha önce belediyeye bildirmiştim. Galiba ilgilenildi ki bir ara işler durdu, oto yıkama yazısı kapatıldı fakat şimdi yine yavaş yav..

Kağıthane Belediyesi’nden Örnek Proje

Şubat 13, 2015
|
Kategori: Belediye Haber
Belediye Haberleri İstanbul Kağıthane Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bulunan Seyfeler İlkokulu’nda çocuklarla ve köy halkıyla bir araya geldi. İstanbul Kağıthane Belediye Baş..

Belediye Şikayetleri

Ocak 25, 2015
|
Belediye Şikayetleri Belediye yaşanılan ortamda insanların pek çok ihtiyaç duydukları konuda yardıma koşmaktadır. Belediyenin yaptığı birçok çalışma ile sıkıntıda olunan durum kurtulunabilmektedir. Belediye’nin aksattığı çalışmalar neticesinde birçok..

Belediye Şikayet Dilekçesi

Ocak 20, 2015
|
Kategori: Belediye Haber
Belediye Şikayet Dilekçesi Belediyeler vatandaşa hizmet konusunda geniş bir alan teşkil etmektedir. Her ilin büyükşehir ve ilçe belediyeleri vardır. Yine vatandaşların oylaması sonucu seçilmekte ve onlara yaşamın büyük alanını kapsayan hizmetler verm..

Karlıova Belediyesi 2014 Yılı İcraatları

Aralık 31, 2014
|
Kategori: Belediye Haber
Karlıova Belediye Başkanı Sadri Bingöl, belediyenin 2014 yılındaki icraatlarını anlattı. Düzenlediği basın toplantısında Belediyenin 2014 yılında yaptığı icraatlar hakkında bilgi veren Bingöl, 2015 yılı ise Karlıova için büyük projeler yılı olacağını..

Atatürk Devlet Hastanesi Seyyar Tezgah Sorunu

Aralık 29, 2014
|
Ben Atatürk devlet hastanesi önünde esnafım, biz burada vergimizi veriyoruz, belediyemize kiramızı veriyoruz, kaldırıma tezgah açanlar on senedir kira yok, vergi yok, bedavadan geçiniyorlar. Kaç kere şikayet ettik zabıtalar gelip çay içip gidiyorlar,..

Narlıdere Belediyesi Çöp Toplamayı Unuttu Artık

Kasım 21, 2014
|
Sayın narlıdere belediye başkanımız abdül batur’ a rica ediyoruz. Mahalli seçimlerden önce mahallede ikamet eden sakinler bahçelerinden budadıkları dal budak v.s. çöpleri malumunuz üzere sakinler boş buldukları alanlara yığarlar ve belediyenin ..

İzmir Menderes Özdere 14 Evler Yollarımız Bozuk

Ocak 21, 2014
|
İzmir Menderes; 14 evler 2144 sokak özdere menderes sokağımızdaki yol çok bozuk, yazlık bir bölgeye hiç yakışmıyor. Mahalle olarak tüm yazlıkçılar şikayetimizi dile getirdik ama maalesef hala hiç bir şey yapılmıyor. Seçimlere az kaldı, lütfen bizleri..

Bedaş Avcılar Müdürlüğü

Ocak 21, 2014
|
Bedaş; Esenyurt mehter çeşme 1854 sokakta 3 yıldır elektrik kesintisine bir çözüm bulunamadı. Daha 1 ay önce 3 gün elektrik kesintisi yaşadık. 1 ay sonra yine aynı sıkıntı 10 saattir elektrik yok, daha da ne zaman geleceği belli değil, sürekli kayıt ..

Bahçelievler Belediyesi

Aralık 25, 2013
|
Bahçelievler Belediyesi; Merhaba, 22 Aralık saat 12:00 da gösterilen Hulk ile Hulki gösterisine kızımı getirdim ki pazar günü hiç kimse için bu saatte kalkıp çocuğunu tiyatroya getirmek kolay değildir. Yalnız beş dakika geç kalmamıza rağmen biz dahil..