Son Yorumlar

Göztepe Belediyesi Sahil Yolu Sorunu

Mayıs 20, 2015
|
Kategori: Belediyeler
Lütfen sahil yolunu denetleyin. Yapılan o güzel çalışmalar, sorumsuz vatandaşlar tarafından bozulmakta. Her yer çöp, çekirdek kabukları. Boş ya da kırılmış içki şişeleri, çöp kutuları bomboş.

Belediye Şikayet Numaraları

Mayıs 15, 2015
|
Kategori: Belediye Haber
Belediye Şikayet Belediye şikayet numaraları her ilde farklıdır. Örneğin Ankara da arıza için 184, mavi masa için 153 aranırken, İstanbul belediye için farklı numaralar aranmaktadır. Hatta bu durum belde ve ilçelerde de farklılık göstermektedir. Bu n..

Konak Belediyesi Sorunları

Mayıs 11, 2015
|
Kategori: Belediyeler
Konak belediye başkanı Sema Pektaş hanımefendiyi güzelyalı semtinde hiç görmüyoruz. Şikayet dinlemek semtimizin sorunlarını dinlemek için aramızda olması gerekir, sadece oy toplamak için gelinmemesi lazım. Tüm belediyeliklerin başarılı olması ve halk..

Fatih Belediyesi Kaldırıma Araç Park Ediliyor

Mayıs 11, 2015
|
Kategori: Belediyeler
Fatih Molla fenari mah. Şer efendi sokak esnafıyım. Bir çok kez gerek beyaz masa, gerek 155’e telefon açmamıza rağmen tamam yönlendirme yapacağımız denildiği halde uzun zamandır caddemizdeki kaldırım üzerlerine park yapılması çözümlenemedi. Bu ..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Karşıya Motor Firması

Mayıs 11, 2015
|
Kategori: Belediyeler
10-05-2015 tarihinde eşim annem ve babamla Kanlıca’dan Emirgana geçmek için Karşıya motor firmasının motoruna bindik. Motorun yanaştığı yerde motorla iskele arasında yarım metreden fazla mesafe vardı. Motorun bağlanacağı bir mekanizma yoktu, ka..

İzmir Büyükşehir Belediyesi Temizlik Denetlemesi

Mayıs 11, 2015
|
Kategori: Belediyeler
Sahil yolunda sabahları spora çıktığımda İzmir’li olmaktan utanç duyuyorum. Çok güzel düzenlemeler yapıldı ve yapılmakta ama özellikle akşamları denetleme yapılsın. Çöp konteynerları bomboş ama her yer çöplük. Teşekkürler.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ruhsat Sorunu

Mayıs 11, 2015
|
Kategori: Belediyeler
Bütün binanın ruhsatı var. Tek 2 kata ruhsatsız çalışılıyor. Belediyenin dikkatine arz ederim. Konak/921 sk. no:17 kat/2.

Konak Belediyesi Sokak Hayvanlarıyla İlgili Değil

Mayıs 09, 2015
|
Kategori: Belediyeler
Saat 08.00 sularında sokağımızda yaralı bir köpek gördük. Hemen Konak Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünü aradık fakat saat 12.00 olmasına rağmen gelmediler. Defalarca arıyoruz fakat açmıyorlar bile. Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetlerini a..

Konak Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri

Mayıs 09, 2015
|
Kategori: Belediyeler
Bundan 5 ay önce şiddetli bir yağmur altında bir yavru kedi buldum tir tir titriyordu. Alıp eve getirdim, o gece şırıngayla su ve süt karıştırıp verdim daha sonra da belediyenizi aradım. Gelip almaları için ancak uzun süre gelen olmadı. Mecburen ben ..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Sorunu

Mayıs 09, 2015
|
Kategori: Belediyeler
25 yıldır İstanbul inönü mah. elmadağ’da ikamet ediyoruz ve arabamız var, bir de engelli çocuğumuz. Arabamızı park edecek yer kesinlikle bulamıyoruz, bizden başka 4 kişi direk dikip bütün yeri işgal ediyorlar. 2 arabalık yer işgal ediyorlar ve ..